Sosyal Medya Uzmanı ile Sosyal Medya hesaplarınızı en etkili şekilde yöneterek düşük bütçeler ile en iyi etkileşimin sağlanmasında önemli rol oynamaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanı ve Hizmetleri

Kullanıcı sayısının her geçen gün arttığı Sosyal Medya platformları genişliyor ve daha karmaşık hale geliyor. Karmaşa arasında kaybolmamak ve özellikle ticari faaliyetler açısından önemli olan sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanmak için bir uzman ya da danışman yardımına ihtiyaç var. Sosyal medya yönetimi, gerçekleştirilirken birçok unsura dikkat etmek gerekiyor.

Özellikle sosyal medyada marka yönetimi, ticari faaliyetle bulunan işletmeler için önemlidir. İyi bir danışmandan yardım alındığında, marka yönetimi ve diğer etkinlikler verimli bir şekilde yürütülebilir.

Sosyal medya danışmanı, işletmelerden alınan…


Google üzerinden hizmetlerinizi ve ürünlerinizi arayan herkese reklamlarınızı en kaliteli ve son derece alakalı kitlelere tanıtıyoruz. Adwords (Google Ads) Sertifikalı Google Reklam Uzmanı (Barış Dayak) ile çalışma ayrıcalığını yaşayın.

Google Reklamlar

Google Reklam Uzmanı kampanyalarınızı sizinle birlikte tasarlayarak piyasanın zirvesine doğru hareket etmenizi sağlar. Satış rakamlarınızın, her zaman reklam maliyetlerinizden daha yukarda olmasını sağlar.

Google Reklam Uzmanı Türkiye pazarında yükselmek isteyen firmalarla çalışıp, marka statüsüne geliştirilmesinde ve marka bilinirliğini artırmada önemli rol oynar.

Onlara yaratıcı çözümler sunarak işlerinin büyümesinde yardımcı olur. Yaratıcılığı ve Gelişimi beslemek adına sürekli olarak güncel bilgileri takip eder ve yeni güncellemelerle ilgili testler gerçekleştirir.

Kısa bir süre içinde…


Seo Neden Önemlidir?

Dijital pazarlama da oldukça önemli iki faktör olan Seo ve Sem’in açılımları şöyledir, Seo; (Search Engine Optimization) yani Arama Motoru Optimizasyonu, uyumlaştırması anlamına gelmektedir.

Seo arama motorlarında organik sıralamalar ile daha fazla yükselme ve daha fazla görünür hale getirilme çalışmalarına verilen isimdir. İnternet Dünyasının en gözde iki öğesi olan Seo ve Sem birlikte kullanıldığında Dijital pazarlamanız yüksek performansa sahip olacaktır. Seo çalışmaları sahip olduğunuz web siteniz için mutlaka uygulanması gereken işlemlerin tümünü kapsar.

İnternet trafiğinin her geçen gün artış göstermesi ile birlikte, firmaların web siteleri hakkında Seo çalışmaları neredeyse mecburi hale gelmektedir. …


En İyi Web Tasarım Ajansları

Web tasarım işi kesinlikle profesyonellik gerektirmektedir. Bundan dolayı web tasarımlarının mutlaka alanında uzman olan ve profesyonel bir çalışma disiplini bulunan bir firmaya yaptırmalısınız. En iyi web tasarım ajansları söz konusu olduğunda, işini uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde yapılan bir firma akıllara gelmektedir. Elbette ki web tasarım sürecinin sürekli olarak değişime ve gelişime açık olduğu da kesindir. Bundan dolayı en iyi web tasarım ajanslarının mutlaka gelişimsel bakımdan da kendisini yeniliyor olması şarttır.

Günümüzde web tasarım yapma iddiasında bulunan ajans sayısının oldukça fazla olduğunu biliyoruz. Sayının fazla olması esasında kalite niteliği açısından da birtakım sorunları beraberinde getiriyor. Bundan dolayı şayet…


istanbul web tasarım firması, web tasarım istanbul, seo

İstanbul Web Tasarım Uzmanı ile çözüm ortaklığı kurarak, etik değerler ve hızlı sonuçlar elde etmek adına birçok referansa sahip olan Barış Dayak, İstanbul Web Tasarım alanın da freelance olarak hizmet vermektedir.

İstanbul Web Tasarım ve Yazılım

Web tasarım çalışmalarında farklılığı, sıra dışı ve benzersiz olmayı amaç edinerek, daha öncesi yapılmamış, yenilikçi ve modern konsepte hakim olarak çizgisini diğerlerinden ayırmıştır.

Bu sayede İstanbul web yazılım şirketleri tarafından yoğun ilgi ve çözüm ortaklığı taleplerine yönelik planlama yürüterek, dijital dünyanın ve

İstanbul Seo Ajansları’nın tasarım danışmanı olmaya devam etmekte.

İstanbul’da İnternet Sitesi Yaptırmak İsteyen Kurumsal Firmalar

İstanbul Web tasarım ajansları başta olmak üzere tüm Türkiye genelini kapsayacak hizmetine, doğru prensip, doğru strateji ve anahtar teslim…


ankara web tasarım fiyatları, şirketleri, tasarımcı, web sitesi tasarımı, google seo

Ankara web site tasarım ve google seo hizmetlerini freelance tasarım kadrosu ile sizlere, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Kurumsal kimliğinize yakışır Özel Web Tasarım — Özel Web Yazılım.

Firmanızı temsil edici ve sürekli yeniliğe açık kapsamlı Sosyal Medya Yönetim Hizmeti ve Web sitenizin Google sıralamalarında ki değerini artırılarak işletmenizin yükselmenize yardımcı olacak geniş ve kapsamlı Çalışmalar sunmaktadır.

Ankara Web Site Tasarım — Kaliteli ve Uygun Fiyatlar

Ankara Web Site; Sahip olduğunuz firma yada markanızı, ürün veya içeriğinizi en iyi şekilde temsil edecek internet aracınız kuşkusuz sahip olduğunuz Web Sitenizdir. Web sitenizin kalitesi, sadece kullanılan içerikler, göze hoş gelişi ile sınırlı kalmamalıdır.

İyi bir Web Site tasarımının günümüz arama motorlarına istediğini vermeli…


Ankara SEO Uzmanı ile Yükselmeye Hazır Olun!

Günümüzde internet kullanımı, iletişim, eğlence, bilgi erişimi, alışveriş ve iş alanlarında sıklıkla kullanılan bir platform haline gelmiştir. İnternet artık insanların hayatında vazgeçilmez bir kaynak olmuş durumdadır. Durum böyle iken sadece eğlence ve bilgi amaçlı değil, sektörlerinde alışveriş, sunum, marka bilinirliği gibi kavramlar ile kendilerini bu pazarda sergilemektedirler.

Ankara’da SEO

Geçtiğimiz yıllara oranla artık neredeyse tüm sektörler SEO alanında var olma ve kazanç sağlama peşindedir. Gerek sosyal Medya üzerinden, gerek reklam vererek bu mecrada mal ve hizmetlerini sergilemekteler.

Ayrıca neredeyse artık her şirketin, firmanın, şahsın kendine ait bir web sitesi mevcuttur. Herkes bir adım daha yükselmek…


Ordu Web Tasarım, yazılım, seo, sosyal medya

Ordu Web Tasarım (Barisdayak.com) Karadeniz’in incisi Ordu şehrine sunduğu kaliteli ve avantajlı çalışmaları ile web tasarım dünyasında ilklere imza atmakta ve ihtiyacınız olan reklam çalışmalarını profesyonelce sürdürmektedir.


samsun web tasarım, firmaları, fiyatları, şirketi, web tasarımcı, seo uzmanı

Samsun Web Tasarım (barisdayak.com) , Samsun işletmelerine ayrıcalıklı olarak web tasarım, grafik tasarım, kurumsal kimlik, sosyal medya, google seo gibi hizmetler vermektedir.

Freelance olarak yalın değil, Reklam Sektöründe ihtiyaç duyulan tüm alanlar için her biri branşında profesyonel olan çalışma arkadaşları ile sizlerin bu alanda tüm beklentilerinizi karşılamaktadır.

Karadenizin en özel illerinden olan Samsun; Tarihi, Ekonomisi ve Doğası gereği oldukça önemli bir şehirdir. Samsun ilinin İşletme kapasitesinin artış göstermesi ve sektörel faaliyetlerin verimliliğe dönüşmesi ile birlikte firmaların Reklam ve Web Sitesi Tasarım çalışmalarının da oldukça yararlı olduğu kanısına varılarak, bu sektörün yoğun ilgiye ulaşmasını sağlamıştır.

Standartların dışına çıkarak,’’ işimi yapar geçerim’’…


Bayanların gizli dokunuşlarının öncü firmalarından birisi olan Farmasi; Türkiye’nin en büyük kozmetik network satışının gerçekleştiği platformdur. Bu geniş ailenin milyonlarca üyesi bulunmakta ve her biri inanılmaz başarı öykülerine sahiptirler.

Bunlardan biri olan Emine Kır (Farmasi Kayıt Türkiye) ise sektöre hızla giriş yaparak girişimci kadının gücünü ispatlamış bir örnektir. Yüksek satış grafiğine ait olan Farmasi ürünleri satışı ile adını geniş kitlelere duyuran Emine Kır, için prensipli bir planlama ile gerçekleştirdiğimiz hizmet hala devamını sürdürmektedir.

Kendisi bu serüvende başarılı oldukça, bizler ekibimiz ile bayanların da kariyer yapabilmelerini desteklemekteyiz.

Barış Dayak Seo

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store