Farmasi Web Tasarım Örneği

Bayanların gizli dokunuşlarının öncü firmalarından birisi olan Farmasi; Türkiye’nin en büyük kozmetik network satışının gerçekleştiği platformdur. Bu geniş ailenin milyonlarca üyesi bulunmakta ve her biri inanılmaz başarı öykülerine sahiptirler.

Bunlardan biri olan Emine Kır (Farmasi Kayıt Türkiye) ise sektöre hızla giriş yaparak girişimci kadının gücünü ispatlamış bir örnektir. Yüksek satış grafiğine ait olan Farmasi ürünleri satışı ile adını geniş kitlelere duyuran Emine Kır, için prensipli bir planlama ile gerçekleştirdiğimiz hizmet hala devamını sürdürmektedir.

Kendisi bu serüvende başarılı oldukça, bizler ekibimiz ile bayanların da kariyer yapabilmelerini desteklemekteyiz.

Farmasi Web Tasarım ve Farmasi Seo Çalışmaları

Network sistemi ile kariyer hayatına başlayan Emine Hanım için, onu ve yetkili olduğu firması Farmasi’yi temsil edici Özel Wordpress web tasarım çalışması gerçekleştirdik.

Bayan girişimcilerin ilham alması ve platformda yer edinebilmesi amacı sağlanarak, ilgi çekici ve nasıl bir kazanım sağlanabildiği yönünde içerikler ile donattık. Kullanıcıların web sitesinde daha aktif süre geçirebilmeleri adına oluşturduğumuz UX tasarımla, keyifli bir web sitesi projesine imza attık.

Ayrıca web sitesinin tüm arama motorlarında yükselmesi, bilinirliği ve kalıcılığının sağlanması için Seo çalışmalarını yürütmeye başladık. Sosyal medya yönetimi ile de seo çalışmalarına destekte bulunarak her yönlü dijital sanalda var olmasını sağladık.

Firma Adı: Emine Kır (Farmasi)

Proje Sektörü: Kozmetik Ürünleri

Proje Durumu: Tamamlandı

Proje Özellikleri ve Sunulan Hizmetler: Özel Web Tasarım, Seo Çalışmaları ve Sosyal Medya Yönetimi