Ordu Web Tasarım ve Seo Uzmanı

Ordu Web Tasarım, yazılım, seo, sosyal medya

Ordu Web Tasarım (Barisdayak.com) Karadeniz’in incisi Ordu şehrine sunduğu kaliteli ve avantajlı çalışmaları ile web tasarım dünyasında ilklere imza atmakta ve ihtiyacınız olan reklam çalışmalarını profesyonelce sürdürmektedir.

Ordu Web Tasarım Barış Dayak freelance çalışma ayrıcalığını yaşayarak, tüm çalışmalarını standartların ötesinde keyif ve kaliteye dair imzalar oluşturarak yürütmekte.

Karadeniz’in bu mükemmel şehrinin hem ekonomi sermayesine hem de firmaların yükselmesine dair yaptığı özenli tasarımları ile sizleri hak ettiğiniz konuma ulaştırmayı amaç edinmiştir.

Ordu Web Tasarım Ordu ilinin tamamına hizmet sunmakla birlikte, başta;

Fatsa, Ünye, Altınordu, Akkuş ve Mesudiye gibi tüm ilçelere Özel Web Site Tasarımı, Yazılım, Google Seo ve Marka Kimlik Çalışmalarını firmanız veya sahip olduğunuz imajınız için gereken prestiji sağlamaktadır.

Ordu Web Tasarım ve Seo ( Google Sıralamalarda Yükselme Çalışamaları )

Ordu Web Tasarım (Barisdayak.com) Google Seo ( Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmaları ile de sahip olduğunuz web sitesinin üst sıralarda yer almasının, kolay erişim sağlanılmasının önünü açmakla birlikte ziyaretçi ve müşteri kaynağı oluşumuna dair düzenli çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Bir web siteniz var ama Google aramalarda geri sıralarda ise istediğiniz geri dönüşümü alamamakla birlikte imajınızın da arka planda kalmasını sağlar.

Ancak doğru ve düzenli yapılan Seo çalışmaları ile üst sıralara yükselebilir, daha fazla profil ziyaretçi ile hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Seo çalışmaları ile barış dayak her zaman zamanlaması doğru ve uzun vadeye yayılan çalışmaların daha verimli olduğuna inanarak adımlarını atmıştır.

Sizlerde web sitenizin Arama Motorlarının sevimli hale getirebileceği düzeyde çalışmalar ve geri dönüşümler sağlamak istiyorsanız, Barisdayak.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Ordu Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı ( instagram, facebook )

Sosyal Medya günümüzde hem ticari hem de kurumsallaşma yönünde dijital platformda olmazsa olmazlar arasında yer almakta.

Sahip olduğunuz kuruluş, firma ya da şahsi tüm reklam pazarlama ağının artık neredeyse tüm ziyaretçi gezintisi sosyal medya kanalları ile gerçekleşmektedir.

Ordu web site tasarım ile barisdayak.com uzman çalışma kadrosu ve teknik birikim materyalleri ile teknolojik alanda sizlerin de yerinizi almanızı sağlarken, Sosyal Medya Yönetimi , Danışmanlığı ile de bilinirliğinizi arttırma ve ister lokasyon ister sektörel olarak rakiplerinizden bir adım ileriye ulaşmanızı sağlayıcı çalışmalar yapmaktadır.

Ordu Kurumsal Kimlik Tasarımları

Ordu Web Site Tasarım (Barisdayak.com) ile düşündüğünüz ya da hayal ettiğiniz kurumsallaşma sürecinde en büyük avantajınız olacaktır. Firmanızın büyüyerek ilerleme kat etmesinin en önemli unsurlarından olan dijital dünyada sizlerde yerinizi almak, aynı zamanda kaliteli tasarım ve tüm inceliklere kadar dilediğiniz gibi bir yüze sahip olmak için barisdayak.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Siz fikrinizi söyleyin, Barış Dayak imzasını atsın…

Uyguladığı tasarım ve hayal gücünün ötesinde yeteneği ile tüm projelerinde sihirli dokunuşları ile iz bırakan Barış Dayak’ın tüm müşterileri geçen süre zarfında tekrar kendisi ile iletişim kurmuş ve çevre sektörlere de kendisini tavsiye etmişlerdir.

Ordu Grafik Tasarım Ve Tanıtım Materyalleri

Pazarlama ve satışın her zaman dijital dünya üzerinden olmasının yanı sıra hala alışa gelmişliklerinde reklam konusunda katkısı büyüktür. Bunlara örnek verecek olursak, Katalog, Dergi ve Broşür gibi yöntemlerin kullanıcı ile direkt olarak iletişim kurmasını sağlamakla kalmaz, hazırlanan bu çalışmalar ile potansiyeli sürekli ve aktif şekilde alanınıza çekebilirsiniz.

Klasik görünse de bu grafik tasarım çalışmaları günümüzde hala etkisini korur ve arz ettiği kitleye rahatlıkla ulaşılmasını kolaylaştırır.

Ordu grafik tasarım çalışmaları için de sunulan hizmetler ile sizlerde müşteri ağınızı genişletebilir, ilgi uyandırabilir, kampanya veya duyurular ile hedeflediğiniz yükselişe ulaşabilirsiniz.

Katalog, billboard tasarımları, afiş ve kartvizit, banner ve dergi tasarımı ile reel ortamlarda yerinizi alın. Grafik tasarım çalışmaları ne kadar ilgi uyandırıcı, bilgi verici ve dikkat çekici olursa o kadar geri dönüş sağlar. Barisdayak.com ile iletişime geçerek referanslar, fiyat bilgisi veya neler yapılması gerektiği yönünde teknik destek alabilir, hızla değişen gündemi yakalama fırsatı elde edebilirsiniz.

Ordu’ya Özel Diğer Tüm Hizmetlerimiz

 • Ordu Web Tasarım ( Altınordu, Fatsa, Ünye)
 • Ordu Kurumsal Web Site Tasarım
 • Web Yazılım ve Programlama
 • Google Aramalarda Yükselmek için Seo Çalışmaları
 • Ordu Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı ( instagram, facebook )
 • Grafik Tasarım ve Baskı Hizmetleri
 • Uygun Fiyat Katalog Tasarımları
 • Marka Kurumsal Kimlik Tasarımları ve Örnekleri
 • Sektörel Toplu Mail Hizmetleri
 • Tanıtım Filmi — Whiteboard Animasyon
 • Ordu Reklam Ajansı Hizmetleri
 • Ordu Reklam Firmaları